Site icon FOTOEXPEDICE 2024

Fotoworkshop portrét – pokročilí

Fotoworkshop portrét

Fotografovat portrét nás naučil předchozí fotoworkshop. Zvládli jsme pracovat s přirozeným světlem, odrazkami a také s blesky. Jejich správném umístěním nám vytvořilo ideální zobrazení stínů na modelu portrétované osoby. Tento – pokročilejší – fotoworkshop vás naučí praxi v nastavení softboxů, stativů, blesků, modelu, fotoaparátu a připojeného počítače.

Komu je fotoworkshop portrét určen

Tento fotoworkshop je určen fotografům, kteří:

Co vás fotoworkshop portrét naučí?

Přehledně program

Termín: Registrace a platba 27. 5. (sobota)Místo: Letenské náměstí 5, profesionálně vybavené fotografické studio
Čas: 9:00 – 16:00 (počítá se s přestávkou na oběd), detailní časový program posílám po registraciMaximální počet studentů: 4 osob
Potřebujete: fotoaparát s objektivy cca 14-28 mm, nebo 35 mm nebo 50 mm nebo 85 mm.Ideálně něco mezi 16-35, 50 a 85 mm. A klidně i svůj blesk.

Všechna témata tohoto fotoworkshopu si každý účastník prakticky vyzkouší a naučí se je používat v praxi.

Martin Kamín, lektor

Lektor Martin Kamín

Lektorem tohoto fotoworkshopu je Martin Kamín. Pořadatel Fotoexpedic a fotoworkshopů. Fotí komerční zakázky, lektoruje, vystavuje na mnoha autorských nebo společných výstavách. Vydává několik vlastních internetových blogů a časopis, recenzuje fototechniku a přednáší na fotografických akcích. Ve volném čase fotí akty na středoformátovou MAMIYA RB67 6×7 a 6×8 a také na kinofilm. Jeho největším fotografickým kamarádem je flashmeter.

Lektor se vám věnuje naplno a pokud v něčem nebudete mít jistotu, informace vám doplní a provede vás teoretickou a praktickou částí výuky.

Exit mobile version