Fotobraní: celodenní focení portrét, boudoir a akt u Prahy

Staňte se součástí Fotobraní: komunitního setkání fotografů s tématy portrét, boudoir a akt v autentickém prostředí „venkovské rezidence“ s pečlivě vybranými a zkušenými modelkami. Fotit, debatovat nad fotografií i mimo ni budeme v celém interiéru selského domu v obci Teletín, v kompletně vybaveném studiu a na členité a pestré zahradě.

Adresa: Teletín, Krňany

Pokud s takovým focením začínáte, můžete se přihlásit na Fotoworkshop Portrét.

Fotografický program je zcela otevřený všem vašim kreativním nápadům. Prostoru je více než dostatek, můžeme využít také rozlehlé studio a venkovní zahradu v rustikálním stylu.

Rádi bychom, abyste si odnesli citlivé a krásné fotografie odpovídající stylu prostředí a tématu portrét, boudoir a akt.

Chceme, abyste se u nás cítili jako doma, proto je prostor a čas přizpůsoben pohodlí a klidu na tvorbu.

Galerie Fotobraní

Registrace v roce 2024

FOTOEXPEDICE 2024 - Martin Kamín

REGISTRACE


Témata pro focení

Na akci chceme na maximum využít exteriér, stylový interiér a studio včetně rustikálního charakteru starého vesnického stavení se stodolou. To prostředí přímo vybízí ke kreativitě. Uvnitř máme k dispozici vkusné prostory například s trámovým stropem včetně křesel a zakázkového nábytku.

Studio je ve velké stodole se 7metrovým stropem a všemi druhy softboxů, reflektorů a stativů. A hlavně hromady nejrůznějšího fotografického „náčiní“, pásek, stínítek apod. Přichystáno máme také xxxlutz rudé křeslo s vysokým opěradlem (styl BDSM) nebo třeba 160cm plyšového medvěda.

Venku na prostorné mírně udržované zahradě spíše vesnického stylu najdete místa s naštípaným a nenaštípaným dřevem. Můžete fotit pod obrovským kaštanem nebo v trávě, u dvoumetrového ohniště, pod venkovní sprchou nebo v litinové vaně. Všechno hraje pro vaši kreativitu.

Odborný garant

Fotobraní

MARTIN KAMÍN – Fotí komerční zakázky, lektoruje, vystavuje na mnoha autorských nebo společných výstavách. Vydává několik vlastních internetových blogů a časopis, recenzuje fototechniku a přednáší na fotografických akcích. Ve volném čase fotí akty na středoformátovou MAMIYA RB67 6×7 a 6×8 a také na kinofilm. Jeho největším fotografickým kamarádem je flashmeter.

Lokace, interiér a exteriér