Fotoexpedice Toskánsko

Na fotoexpedici do Toskánska jezdím s vámi jako domů. Znám tam každý kout a zavedu vás na jeho nejmalebnější místa a na místa, která jsem za těch 11 let objevil jen pro Fotoexpedice. V květnu 2020 tam pojedeme po čtyřiatřicáté. Martin

Vypsané termínyčerven 2021
Doba trvání8 dní
Obsazenost2 volná místa (ze 7)
Cena19 700 Kč

Zaměření Fotoexpedice Toskánsko

Fotoexpedice Toskánsko vám poskytne jedinečné fotografické zážitky, které nemůžete najít nikde jinde na světě. Díky perfektní znalosti lokace vám jako vedoucí lektor Fotoexpedic usnadním pořízení těch nejlepších fotografií a nepropásnete díky tomu žádnou fotografii. Mé výtečné a detailní znalosti místa mi dovolují přivést vás ve správný čas na správné místo, takže se budeme moci věnovat JEN foceníUkážu vám také místa, která fotografové zatím neobjevili a která jsem našel při svých třiceti cestách na jih Itálie.

Fotograficky je Toskánsko velice bohaté:

  • naučíte se číst světlo v krajině, zejména také stíny, které jsou pro krajinářskou fotgorafie velice důležité,
  • používat modetní nástroje na sledování pohybu slunce,
  • budeme mít čas na to, abychom si večer fotografie prohlédli a hodnotili,
  • ukážeme si zpracování fotografií v Adobe Ligthroom nebo Zoner, případně jen na tabletu nebo mobilu,
  • naučíte se používat krajinářské filtry v praxi,
  • poslepu budete schopni nastavit stativ, fotoaparát, filtry, odhadnout expozici a expoziční hodnoty, to vše vám zrychlí práci,
  • a budete se tak více soustředit na samotnou fotografii…

Do Toskánska jsem jel v roce 2016 a 2017 fotografovat 8krát (duben-květen-září-říjen). Otevírám už čtvrtou desítku fotoexpedic do Toskánska, jsem nejzkušenější český fotograf v této krajině.

Každá Fotoexpedice Toskánsko (photoworkshop, fotokurz) je osmidenní. Jedná se o pohodovou fotoexpedici, kde si odpočinete, naučíte se novým fotografickým technikám, kompozici a používání krajinářských filtrů, a načerpáte nové síly pro fotografování, ať už fotíte profesionálně nebo amatérsky. Pokud budeme časově zvládat plnit program, vyhradím si vždy čas na hodnocení fotografií. Prioritně se ale s vámi chci pohybovat v terénu a fotografovat, maximálně využít počasí a světelné podmínky.

Jsem si jistý, že vás restartuju a najdete tady novou energii do dalšího focení. A důležité je, že se pokaždé sejde skvělý kolektiv stejně zaujatých fotografů.

Kdybyste se potřebovali na cokoliv zeptat, zde jsou mé Kontakty.

Galerie fotografií z Fotoexpedice Toskánsko

Další články týkající se Fotoexpedice Toskánsko