Fotoexpedice Berchtesgaden

Fotografování v této části Alp je nenáročné, užijete si pohodu a krásu horských vesniček. Fotoexpedice vás zavedou na kouzelná místa, kde pořídíte nejen kvalitní fotografie pod vedením zkušeného lektora, ale užijete si i pohybu v přírodě.

Vypsané termíny3. 11. – 7. 11. 2021
Doba trvání5 dní
Obsazenost4 volná místa (z 7)
Cena14 800 Kč
Fotoexpedice Berchtesgaden a Konegssee

Zaměření Fotoexpedice Berchtesgaden

Fotoexpedice Berchtesgaden do nám blízké části německých Alp vám nabídne nenáročné focení. Nemusíme se nikam vysoko trmácet s výbavou, trasa je pečlivě vybrána tak, abychom mohli fotografovat v pohodě.

​Fotografovat budeme v horách, údolích a parcích. Fotografické lokace fotoexpedice jsou běžně dostupné pěšky od auta. V dubnu a říjnu bývá většinou na vrcholcích hor sníh, takže se nám budou otevírat překrásná panoramata s bělostnými špičkami Bechtesgadenských Alp. Fotografovat budeme také úchvatné scenérie také na jezeře Königssee.

Tématicky se věnujeme na této fotoexpedici do Berchtesgadenských Alp fotografování hor a horských jezer, zaměříme se na techniky pořízení vícenásobných expozic HDR, fotografovat budeme horské řeky a tradiční alpská sídla a horská sedla.

Pohybovat se budeme nejvíce na území Berchtesgadenských Alp blízko rakouského Salzburgu.

Fotoreportáž a některé fotky lektora Martina Kamína najdete na blogu Fotoexpedic tady.

Doprava do Alp velkoprostorovým autem pro 8 pasažérů.
Ubytování na jednom místě v apartmánu.
*** v ceně není jízdenka na jezero Konigssee (cca 15 Eur) a turistická obecní daň (cca 11 Eur, liší se podle lokality ubytování)