Fotoexpedice Berchtesgaden

Fotografování v této části Alp je nenáročné, užijete si pohodu a krásu horských vesniček. Fotoexpedice vás zavedou na kouzelná místa, kde pořídíte nejen kvalitní fotografie pod vedením zkušeného lektora, ale užijete si i pohybu v přírodě.

Vypsaný termín6.4.-10.4.20222.11.-6.11.2022
REGISTRACEREGISTRACE
Doba trvání5 dní5 dní
Obsazenost2 volná místa (ze 7)7 volných míst (ze 7)
Cena15 800 Kč15 800 Kč

Zaměření Fotoexpedice Berchtesgaden

Fotoexpedice Berchtesgaden do nám blízké části německých Alp vám nabídne nenáročné focení. Nemusíme se nikam vysoko trmácet s výbavou, trasa je pečlivě vybrána tak, abychom mohli fotografovat v pohodě.

​Fotografovat budeme v horách, údolích a parcích. Fotografické lokace fotoexpedice jsou běžně dostupné pěšky od auta. V dubnu a říjnu bývá většinou na vrcholcích hor sníh, takže se nám budou otevírat překrásná panoramata s bělostnými špičkami Bechtesgadenských Alp. Fotografovat budeme také úchvatné scenérie také na jezeře Königssee.

Tematicky se věnujeme na této fotoexpedici do Berchtesgadenských Alp fotografování hor a horských jezer, zaměříme se na techniky pořízení vícenásobných expozic HDR, fotografovat budeme horské řeky a tradiční alpská sídla a horská sedla.

Pohybovat se budeme nejvíce na území Berchtesgadenských Alp blízko rakouského Salzburgu. Co se týče techniky, používal jsem v oblasti německé Alpy mimo jiné malý a užitečný OLYMPUS E-M1 se sadou objektivů. Fotografie níže jsou některé udělané právě touto malou sestavou. Psal jsem o ní často na Focusclub.cz. Ale jinak tam vozím fullframe fotoaparáty.

Fotoreportáž a některé fotky lektora Martina Kamína najdete na blogu Fotoexpedic tady.

Doprava do Alp velkoprostorovým autem pro 8 pasažérů.
Ubytování domlouváme na jednom místě v apartmánu.
*** v ceně není jízdenka na jezero Konigssee (cca 15 Eur) a turistická obecní daň (cca 11 Eur, liší se podle lokality ubytování)