Site icon FOTOEXPEDICE 2024

Fotobraní: celodenní focení portrét, boudoir a akt u Prahy

Fotobraní 2023

Staňte se součástí Fotobraní: komunitního setkání fotografů s tématy portrét, boudoir a akt v autentickém prostředí „venkovské rezidence“ s pečlivě vybranými a zkušenými modelkami. Fotit, debatovat nad fotografií i mimo ni budeme v celém interiéru selského domu v obci Teletín, v kompletně vybaveném studiu a na členité a pestré zahradě.

Adresa: Teletín 1, Krňany

Pokud s takovým focením začínáte, můžete se přihlásit na Fotoworkshop Portrét.

Chceme, abyste se u nás cítili jako doma, proto jsme pro vás připravili občerstvení během celého dne (alkohol si případně každý zajistí sám). 

Fotografický program je zcela otevřený všem vašim kreativním nápadům. Prostoru je více než dostatek, můžeme využít také rozlehlé studio a venkovní zahradu v rustikálním stylu.

Rádi bychom, abyste si odnesli citlivé a krásné fotografie odpovídající stylu prostředí a tématu portrét, boudoir a akt.

Galerie Fotobraní 2023

Termíny a registrace v roce 2023

REGISTRACe

28. října 2023, MAX 6 fotografů na 3 modelky nebo 4 fotografové na 2 modelky

Témata pro focení na fotobraní

Na akci chceme na maximum využít exteriér, stylový interiér a studio včetně rustikálního charakteru starého vesnického stavení se stodolou. To prostředí přímo vybízí ke kreativitě. Uvnitř máme k dispozici vkusné prostory například s trámovým stropem včetně křesel a zakázkového nábytku.

Studio je ve velké stodole se 7metrovým stropem a všemi druhy softboxů, reflektorů a stativů. A hlavně hromady nejrůznějšího fotografického „náčiní“, pásek, stínítek apod. Přichystáno máme také xxxlutz rudé křeslo s vysokým opěradlem (styl BDSM) nebo třeba 160cm plyšového medvěda.

Venku na prostorné mírně udržované zahradě spíše vesnického stylu najdete místa s naštípaným a nenaštípaným dřevem. Můžete fotit pod obrovským kaštanem nebo v trávě, u dvoumetrového ohniště, pod venkovní sprchou nebo v litinové vaně. Všechno hraje pro vaši kreativitu.

Organizační informace

Fotografování probíhá od 9 do 19 hodin. Na místě se sejdeme s dostatečným předstihem. Na místo se můžete dopravit vlastní autem (zaparkujete na parkovišti) nebo standardní dopravou z Prahy ze Smíchovského nádraží. Po celou dobu focení máte k dispozici teplé jídlo, saláty a nealkoholické nápoje včetně kávy. O všechno je postaráno. Osobní věci budete mít uloženy ve společné místnosti. Program lze upravit v případě, kdy by mělo pršet.

Výsledné fotografie z akce

Platí následující pravidla:

Profily modelek

Všechny modelky jsou zkušené a máme s nimi osobní zkušenosti z nejrůznějších fotoakcí.

1 – Žaneta @zanet.valentova (Instagram)

2 – Veronika @veru_mich (Instagram)

3 – Lu @lu.epic (Instagram)

Odborný garant

MARTIN KAMÍN – Fotí komerční zakázky, lektoruje, vystavuje na mnoha autorských nebo společných výstavách. Vydává několik vlastních internetových blogů a časopis, recenzuje fototechniku a přednáší na fotografických akcích. Ve volném čase fotí akty na středoformátovou MAMIYA RB67 6×7 a 6×8 a také na kinofilm. Jeho největším fotografickým kamarádem je flashmeter.

LOKACE, INTERIÉR a EXTERIÉR (parkování zajištěno)

Kreativní věci

Exit mobile version