Site icon FOTOEXPEDICE 2023

Fotobraní: celodenní focení portrét, boudoir a akt u Prahy

Fotobraní 2023

Staňte se součástí Fotobraní: komunitního setkání fotografů s tématy portrét, boudoir a akt v autentickém prostředí „venkovské rezidence“ s pečlivě vybranými a zkušenými modelkami. Fotit, debatovat nad fotografií i mimo ni budeme v celém interiéru selského domu v obci Teletín, v kompletně vybaveném studiu a na členité a pestré zahradě. Popis lokace, viz níže.

Pokud s takovým focením začínáte, můžete se přihlásit na Fotoworkshop Portrét.

Chceme, abyste se u nás cítili jako doma, proto jsme pro vás připravili občerstvení během celého dne (alkohol si každý zajistí sám). 

Fotografický program je zcela otevřený všem vašim kreativním nápadům.

Rádi bychom, abyste si odnesli citlivé a krásné fotografie odpovídající stylu prostředí a tématu portrét, boudoir a akt.

Termíny a registrace v roce 2023

REGISTRACe

9. a 10. září 2023, MAX 7 fotografů na 3 modelky

Témata pro focení

Chtělo by se říci, že témat je „neúrekom“. Na akci chceme na maximum využít exteriér, interiér a studio včetně rustikálního charakteru starého vesnického stavení se stodolou. To prostředí přímo vybízí ke kreativitě. Uvnitř máme k dispozici vkusné prostory s trámovým stropem včetně křesel a zakázkového nábytku.

Studio je ve velké stodole se 7metrovým stropem a všemi druhy softboxů, reflektorů a stativů. A hlavně hromady nejrůznějšího fotografického „náčiní“, pásek, stínítek apod. Přichystáno máme také xxxlutz rudé křeslo s vysokým operadlem nebo třeba 160cm plyšového medvěda.

Venku na prostorné mírně udržované zahradě spíše vesnického stylu najdete místa s naštípaným a nenaštípaným dřevem. Můžete fotit pod obrovským kaštanem nebo v trávě, u dvoumetrového ohniště, pod venkovní sprchou nebo v litinové vaně. Všechno hraje pro vaši kreativitu.

Organizační informace

Fotografování probíhá od 9 do 19 hodin. Na místě se sejdeme s dostatečným předstihem.

Na místo se můžete dopravit vlastní autem (zaparkujete na parkovišti) nebo standardní dopravou z Prahy ze Smíchovského nádraží.

Po celou dobu Fotobraní máte k dispozici teplé jídlo, saláty a nealkoholické nápoje včetně kávy. O všechno je postaráno.

Osobní věci budete mít uloženy ve společné místnosti.

Program lze upravit v případě, kdy by mělo pršet.

Výsledné fotografie z akce

Platí následující pravidla:

Profily modelek

Všechny modelky jsou zkušené a máme s nimi osobní zkušenosti z nejrůznějších fotoakcí.

1 – Kristýna @krstnhmrkv (Instagram)

2 – Lu @lu.epic (Instagram) Krátké vlasy, tetování po celém těle, velice zkušená modelka

3 – Zatím upřesňujeme

Odborný garant

MARTIN KAMÍN – Fotí komerční zakázky, lektoruje, vystavuje na mnoha autorských nebo společných výstavách. Vydává několik vlastních internetových blogů a časopis, recenzuje fototechniku a přednáší na fotografických akcích. Ve volném čase fotí akty na středoformátovou MAMIYA RB67 6×7 a 6×8 a také na kinofilm. Jeho největším fotografickým kamarádem je flashmeter.

LOKACE, INTERIÉR a EXTERIÉR (parkování zajištěno)

K dispozici

Kreativní náčiní

https://fotoexpedice.cz/wp-content/uploads/2023/05/sssFotobrani-Made-with-Clipchamp-1.mp4
Exit mobile version