Stáhněte si zdarma Ebook Fotoexpedice Benátský karneval

Fotoporadna

Připravil jsem a sepsal jsem pro vás užitečné fotografické rady a nabízím vám zdarma Ebook. Fotit Benátský karneval je tím ideálním místem, kam nás zavede každý rok Fotoexpedice a kde můžete fotografovat masky.

Celkem 5 tipů jsou fotografické rady pro všechny fotografy – jakkoliv zkušené – jak dobře a kreativně fotografovat na Benátském karnevalu. Vložil jsem do Ebooku všechny své zkušenosti za téměř deset let, co tam jezdím fotografovat.

Bylo to pro mě trošku náročné, protože se vyjadřuji spíše fotografiemi, ale věřím, že tato elektronická kniha vám dobře poslouží. Když mi dodáte sílu, napíšu vám také další návody.

Takže se nechejte překvapit.

Zaslat zdarma ebook Fotoexpedice Benátský karneval

zdarma ebook

Nebojte, nejsem spammer. Ale abych vám mohl poslat nějaké informace, potřebuji váš souhlas. Souhlas mi udělíte tak, že vyberete políčko, které vás zajímá. Alespoň jedno, ale můžete i více.

Uděluji tímto svobodně souhlas společnosti ZULU Group, s.r.o., se sídlem Teletín 1, Krňany 257 44, IČ: 27138526, (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto mé osobní údaje: – e-mail, Váš souhlas máte právo kdykoliv odvolat. Účel zpracování vašich osobních údajů Rozsah zpracování osobních údajů Vaše osobní údaje nikomu třetímu nebudeme předávat, ledaže bychom k tomu určili další zpracovatele. Například, aby pro nás provedl rozesílku pozvánek na další akci. Vaše osobní údaje nebudou předmětem automatizovaného rozhodování a profilování. Jak dlouho budeme údaje o vás zpracovávat? Údaje o vás budeme zpracovávat primárně do odvolání Vašeho souhlasu, celého nebo jen částečného. Maximálně však 5 let. V případě jakýchkoliv dotazů či pokud chcete uplatnit vaše zákonná práva či odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů udělený naší společnosti, nás můžete kontaktovat zasláním e-mailu na martin.kamin@zulugroup.net, na tel. čísle: +420 734 483 779, osobně nebo poštou na adrese: ZULU Group, Teletín 1, 257 44 Krňany Pokud se zpracováním Osobních údajů nebudete souhlasit, můžete kdykoliv požádat o výmaz a to tak, že ve spodní části mailu Vyberete unsubscribe/odhlásit. For information about our privacy practices, please visit our website.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.