Site icon FOTOEXPEDICE 2023

Toskánská krajina: zažít a fotografovat

Fotoexpedice Toskánsko Martin Kamín toskánská krajina

Posledních 15 letech se toskánská krajina, která původně patřila malířům, proměnila v ráj fotografů. Z celé Evropy se tam začali sjíždět zájemci o krajinářskou fotografii, kteří chtěli domů přivést jedinečné fotografie tohoto místa.

Toskánská fotografická krajina se vykresluje zejména na jih od Sieny a je natolik fotogenická, že v průběhu celého roku tam můžete udělat fotografie, o kterých se vám tady ve střední Evropě jenom sní.

Toskánská krajina na začátku podzimu

Jako každý rok tam jedeme letos opět, a to na konci září, a v období, jenž slibuje mlhy a přechod z léta do podzimního vlhčího období. Bydlet budeme na jednom místě celou dobu v soukromém domě a na místě se budeme dopravovat jediným vozem. K dispozici vám bude po celou dobu profesionální lektor Martin Kamín, který má několik dekád zkušeností s fotografováním krajiny a do Toskánska jezdí od roku 2008. 

Jelikož tam byl už více jak 30x, České republice nenajdete fotografa, který by měl tolik zkušeností a tak detailně znal místní situaci. Zavede vás na místa, která jsou prozatím ostatními fotografy neobjevená a mimo turistické trasy. Ukáže vám tu pravou “toskánu”, kterou v žádných katalozích nenajdete. Máte ideální příležitost na vlastní oči vidět a fotografovat nejfotogeničtější krajinu Toskánska.

Pro fotografy je to doslova ráj na zemi. Pokud budete mít zájem se registrovat na toskánskou fotoexpedici, můžete na tomto odkaze a na telefonním čísle 734 483 779 můžete konzultovat s Martinem případné dotazy týkajícími se techniky, kterou si chcete vzít sebou.

Kdybyste nechtěli propásnout nějaké nové fotografie, sledujte profily Fotoexpedice na Facebooku a Instagramu.

Exit mobile version