Site icon FOTOEXPEDICE 2024

Fotoexpedice Srí Lanka

Fotoexpedice Srí Lanka

Fotoexpedice Srí Lanka je asijská cesta za spoustou barev a kultur a náboženství. Organizujeme ji pouze jednou na konci roku. Zavede nás na nejvíce fotogenická místa Srí Lanky jak ve vnitrozemí, tak na pobřeží. A protože tam letíme MIMO sezónu, místa jsou většinou bez turistů.

Fotoexpedice na Srí Lanka se zaměřuje na fotografování ulice (street), portrétu, fotografování ruchu a života měst a vesnic, hor v centrální části a přímořských oblastí s rybářskými vesnicemi a přístavy. Rozmanitost je tu obrovská. Pro fotografy zejména.

Srí Lanka je bohatá duchovně a přírodou. Fotografovi nabízí možnost fotit street, krajinu, portréty, památky a život na ostrově, vždy s přátelským přístupem místních.

Vypsané termíny19. 11. – 3. 12. 2023
REGISTRACE
Doba trvání14 dní
Obsazenost6 volných míst (z 8)
Cena43 700 Kč (bez letenky)

Diverzita na Srí Lance nahrává fotografům jako nikde na světě. Od kulturních a národnostních odlišností, přes duchovní: hinduistické, budhistické a křesťanské, až po přirozený reliéf ostrovní země z 32stupňového mořského pobřeží až k 18 stupňům na úpatí nejvyšších hor s čajovými plantážemi.

Kromě toho, že uvidíte nové světy, budete mít k dispozici lektora a průvodce, který má hluboké zkušenosti s fotografováním v Asii a asijských zemích. Pro každou srílanskou fotografii máte možnost s ním konzultovat správné postupy a přístup k celému focení.

Srí Lanka je bohatou inspirací každého fotografa. A je ideálním místem naučit se vícero fotografickým disciplínám.

Stručný program Fotoexpedice Srí Lanka

Program je rozdělen na jednotlivé bloky tak, abychom co nejméně cestovali a co nejvíce fotografovali, případně měli prostor na to upravit program a dostat se na některá místa i vícekrát na focení v závislosti na počasí, například.

Všechny naše fotoexpedice jsou přizpůsobeny speciálním nárokům fotografů.  Striktně upřednostňujeme fotografování před jiným-turistickým programem.

​V programu jsou zařazeny kromě cesty vlastním minibusem také přesuny vlakem a autobusem, abyste zažili skutečnou Srí Lanku a mohli si udělat fotografie, ke kterých byste jinak nedostali příležitost.
* Protože nechceme naše znalosti a zkušenosti sdílet s konkurencí, detailní program vám sdělíme na vyžádání nebo na předexpedičním setkání
** Jídlo si vždy zajišťujeme individuálně na místě, protože nabídka je obrovská a ceny skvělé

Ceny letenky pro Fotoexpedice Srí Lanka

S nákupem letenky pomůžeme. Cena letenky se odvíjí od termínu jejího nákupu, čím dříve, tím lépe. Let tam i zpět se snažíme absolvovat s jedním přestupem (například v Amsterodamu).

Motivační video ze Srí Lanky

Exit mobile version