Fotosetkání

Fotosetkání fotografů a modelek

fotoworkshopakceBlogFotosetkání

Zápisky z fotografické klubové akce Kopánky 2023

Už více než desetiletí se Fotografický klub Otrokovice sejde s hosty v obci Kopánky na víkendové klubové akci, která je pokaždé zaměřená na nejrůznější fotografické žánry, třeba letos jsme měli štěstí a fotili portrét dokonce s Pragovkami. Palec nahoru organizátorům.

Během této akce se nezapomíná ani na focení venku nebo v improvizovaném “studiu”. Hlavním záměrem pořadatele je fotografovat portréty a akty a vyzkoušet si různé fotografické disciplíny. Jedná se o událost nazvanou „Kopánky,“ dříve známou jako „Kamínky“. Každý rok se na této události sejde kolem třiceti až čtyřiceti fotografů, modelek a hostů.

Read More
FotoexpediceBlogFotosetkáníKampa

Výroční Fotosetkání Kampa 27. 12., 14:00 hod

Milí fotoexpedičníci.Tak jako každý rok, už celou jednu dekádu, zvu vás na naše tradiční fotografické setkání na Kampě.Ikdyž je doba složitější než v předchozích letech, není žádný důvod se nesetkat s přáteli a “skoro” rodinnou.Přineste zase něco vánočního cukroví, pití, zafotíme, poklábosíme, naplánujeme, a – když bude možnost – zajdeme zase společně na večeři.Srdečně zve Martin Kamín (náčelník)Místo: pod schody, Na Kampě, PrahaFOTOEXPE […]

Read More