Jak se připravit fotografovat únorový Benátský karneval

V únoru 2020 vyrážíme jako každý rok fotografovat další dějství benátského karnevalu v Itálii. Reportážní akce, na které fotografujeme masky, život v Benátkách a také architekturu, a hlavně si užíváme pocity z neopakovatelných míst Nejjasnější republiky benátské. Po dlouhá staletí nejbohatší část Evropy si zachovala stejný jedinečný charakter. Každý rok před příchodem jara se v Benátkách organizuje karneval, obdoba našeho masopustu.

Pro nás fotografy je to výjimečné místo s výjimečnými fotografickými příležitostmi. Můžete tvořit reportáž z místa nebo se více ponořit do kreativní fotografie a tvoří ojedinělé „artové“ fotografie. Jen málokdy dostanete šanci fotografovat tak fantastické masky a modely. Program Fotoexpedice mám přichystá tak, abychom se vyhnuli maximálně turistům a měli na každé focení dostatek času a prostoru.

Benátský karneval je mou první Fotoexpedicí v každém roce. Kdybyste měli zájem na tuto pětidenní akci jet fotografovat, více informací je zde na Fotoexpedicích. Mám ještě poslední místo.

Fotoexpedice Benátský karneval a Burano Martin Kamín