Reportáž a fotografie z fotoexpedice na benátský karneval 2018

Chci se s vámi stručně podělit o zážitky a fotografie z naší další tradiční každoroční fotoexpedice na Benátský karneval. Tentokrát jsem musel vlivem počasí a deště poupravit program, takže jsme úterý vyměnili za neděli, ale naštěstí jsme o nic nepřišli, naopak.

Díky zkušenosti, kterou v pořádání fotoexpedice na Benátský karneval mám, jsme nepřišli ani o fotografování masek, ani o noční fotografování velkého kanálu, ani o tržnici a Burano. Všechno jsme zvládli s rezervou a nutnými přestávkami na pravou italskou kávu.​ Fotografie v článku.

Připravil jsem pro všechny, i ty, kteří letos s námi nejeli, krátký sumář z fotografování na Benátském karnevalu. Neodradil nás ani jeden deštivý den, protože znám místa, kde se dá fotografovat i při nepřízni počasí.

Navštívili jsme pochopitelně Burano, protože na fotografování barevných domků potřebujete ideální počasí, aby barevnost vynikla a zdůraznila unikátnost Burana.

Karneval jsme s fotoaparáty pročesávali od rána od šesti na ranním fotografování masek a později odpoledne po přestávce na večerní focení, abychom zachytili podvečerní a večerní kouzelnou atmosféru, například na velkém kanále – Il Gran Canale.

Děkuji za přízeň, Martin Kamín