Fotoexpedice Českosaské Švýcarsko, Vysoká Lípa, Jetřichovice – FOTOEXPEDICE

FOTOEXPEDICE ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO


Picture

FOTOEXPEDICE ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

FOTOEXPEDICE Českosaské Švýcarsko je náročnější fotokurz v polabské členité pískovcové krajině, zavítáme také do Německa.

​DOBA TRVÁNÍ

4 dny

CENA

4380 Kč

ZAMĚŘENÍ FOTOEXPEDICE českosaské švýcarsko

Náročnější fotoexpedice v Česku. Fotografování v dramatické přírodě na fotoexpedici do Českosaského Švýcarska vám nabídne jednak spoustu příležitostí pořídit v doprovodu zkušeného lektora fotografie 

Fotografovat budeme Křížový vrch, Dolský mlýn a také v Německu – už v pátek.

Labské pískovce v oblasti Českosaského Švýcarska se nadarmo nejmenují Švýcarsko. Krajina s pískovci, ale také kopečky dnes vyhaslých sopek, ostré horské potoky, obrovská biodiverzita láká nejen turisty, ale hlavně fotografy krajiny. Oblast se nachází nad kaňonem řeky Labe.

​Na fotoexpedici do Českosaského Švýcarska, která je další z našich fotografických fotoexpedic a fotokurzů po Česku, budete fotografovat východy slunce nad pískovcové území, horské řeky, reliéf krajiny, budete hledat ideální kompozici a také se pěkně našlapete.

S fotoexpedicemi jsme byli v oblasti Českosaského Švýcarska již sedmkrát a je to jedna z nejkrásnějších krajinných fotoexpedic v Česku.

Ubytování máme v tradiční horské roubence s krbem.

organizační

​Itinerář posíláme po zaplacení zálohy. Důležité: Prvních 7 přihlášených na tuto fotoexpedici má zajištěnu dopravu z Prahy ve čtvrtek večer a zpět.

Fotoexpedice je 4denní s příjezdem ve čtvrtek podvečer. V pátek, sobotu a neděli ráno vstáváme na brzké fotografování.

Ubytováni budeme ve skromném, ale standardně vybaveném penzionu ve Vysoké Lípě. Vlastní jídlo si můžete připravit buď v kuchyni v přízemí, kterou máme k dispozici pro všechny tři pokoje nebo se můžete stravovat v místních restauracích.

K dispozici máme každopádně kuchyňku.


DETAILY

Zajištěna doprava pro prvních 7 přihlášených, odjezd z Prahy.

LEKTOR FOTOEXPEDICE

Picture

Na tuto fotoexpedici pojedete se mnou a budu vaším lektorem. Naučím vás vnímat lépe světlo, tvořit obrazy, malovat světlem, rozumět technice a uchovat si ve fotografii vaše zážistky. Vždy vám budu na blízku, takže si fotografické dovednosti osvojíte velice rychle. Garantuji vám, že když se mnou vyrazíte na tuto fotoexpedici fotografovat, zlepším vaše fotografické dovednosti a fotografie.
Pořádám fotoexpedice po celém světě, jsem šéfredaktorem a vydavatelem fotografického časopisu FOCUSmagazine.cz, vydavatelem Rocenkafotografie.cz vedoucím redaktorem fotografických klubů pro fotoaparáty Canon, Nikon, SONY, Olympus, Fuji-film zastřešených veFOCUSCLUB.CZ.
Organizuji také školení na Adobe Photoshop Lightroom pro zpracování fotografií. a další fotokurzy.

počasí v Českosaském Švýcarsku

Českosaské Švýcarsko Počasí

VIRTUÁLNÍ PANORAMA Z PANSKÉ SKÁLY

VIRTUÁLNÍ PANORAMA DOLSKÝ MLÝN

VIRTUÁLNÍ PANORAMA VILHELMÍNA VYHLÍDKA, MARIINA VYHLÍDKA, JETŘICHOVICE